Strefa Dziecka

ul. Staszica 20/2

+48 663 983 314

strefadziecka.si@gmail.com

Nasz zespół

Neurologopeda poznań, trening uważności żabki poznań

Karolina Łajkowska-Napierała

Pedagog, logopeda, Trenerka Uważności Żabki metodą Eline Snel.

Wszystkie dzieci mają w sobie moc aby z odwagą i wiarą we własne umiejętności odkrywać świat. Czasami jednak występują pewne zakłócenia i coś nie pozwala tej wewnętrznej sile dojść do głosu. Jestem pewna, że nasz zespół pomoże ją z siebie wydobyć każdemu dziecku, które do nas trafi !
Prywatnie jestem mamą bliźniąt, uwielbiam podróże bliższe i dalsze a łapanie równowagi na macie w czasie praktyki jogi pomaga mi utrzymać równowagę w życiu codziennym.

Diagnoza si poznań integracja sensoryczna poznań

Marysia Stachula

Pedagożka specjalna, psycholożka, terapeutka SI, redaktorka prowadząca psychologiczne czasopismo dla dzieci Małe Charaktery, autorka tekstów psychologicznych oraz kart pracy dla dzieci i dorosłych.

Pracuje w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, ale przede wszystkim integruje wiedzę opartą na badaniach, dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz indywidualne możliwości i zasoby dziecka.
Nigdy nie odmawia pizzy, pierogów i rosołu. Uwielbia piec ciasta, drożdżówki, chałki i inne pyszności. Na stres najlepsze jest karaoke i pogadanki z przyjaciółmi. Jest niepoprawną optymistką z duszą dziecka.

tus poznań integracja sensoryczna poznań

Monika Borkowska

Logopeda, neurologopeda kliniczna, terapeutka Integracji Sensorycznej, trenerka FamilyLab (Jesper Jull), praktyk Porozumienia bez Przemocy

Zajmuje się terapią wspierającą rozwój dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, opartą na współpracy, twórczym wykorzystaniu potencjału dziecka i jego opiekunów.
Autorka książki “Wczesne działanie dysleksji i innym problemom szkolnym”.

trening uważności żabki poznań

Ewa Piotrowska

Dietetyk
Jestem z wykształcenia i zamiłowania dietetykiem (UM Poznań) oraz psychodietetykiem (SWPS Poznań). Słucham Waszych potrzeb i podpowiadam, gdzie warto coś zmienić i jak to zrobić, żeby sposób żywienia Waszego dziecka oraz całej Waszej rodziny był wartościowy, a zarazem sprawiał Wam przyjemność. Moim celem jest, żeby wspólne posiłki były frajdą! Zapraszam również na pojedyncze konsultacje. Czasem jedna wskazówka może być tym czego akurat potrzebujesz. Prywatnie mama czterech synów oraz wielka entuzjastka sportu w każdej postaci.
tus poznań integracja sensoryczna poznań

Natalia Latowska

Fizjoterapeuta, Terapeuta neurorozwojowy INPP, certyfikowany terapeuta Integracji Sensorycznej

Zajmuję się oceną rozwoju motorycznego dzieci oraz stymulacją ich prawidłowego rozwoju za pomocą metod neurorozwojowych INPP I INTEGRACJI SENSORYCZNEJ.
Pracuję zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.
W pracy z pacjentem ważne jest dla mnie interdyscyplinarne, indywidualne podejście terapeutyczne, świadomy ruch, edukacja prawidłowych nawyków oraz wzorców ruchowych. Rozwój świadomości oraz ‘’poczucia’’ ciała, stanowi dla mnie jeden z kluczowych elementów terapii. Doświadczenie zawodowe utwierdza mnie w przekonaniu, że ruch jest najlepszym lekarstwem. Prywatnie spełniam się jako matka i żona.